Rodzaje szpachli

Kit są szeroko stosowane w wykańczaniu i zgrubnym ścianach i sufitach. Za pomocą szpachli można idealnie wypoziomować podstawę, naprawić wady i pęknięcia. Wyboru funduszy dokonuje się na podstawie rodzaju podłoża - są cement, gips, akryl, polimer i inne szpachlówki.

Aby wybrać naprawdę odpowiednią kompozycję, musisz zrozumieć marki szpachli. W niektórych przypadkach używane są specjalne narzędzia - na przykład do naprawy karoserii, obróbki powierzchni drewnianych, zakrywania połączeń między płytami MDF i innych celów.

Najnowsze artykuły
Kit z PVA są uważane za jedną z najbardziej niezawodnych kompozycji do wykończenia, można je stosować na dowolnym podłożu.
Domowe szpachlówki do powierzchni drewnianych: z PVA, nitro-lakieru, lakieru akrylowego. Kit do betonu i materiałów otynkowanych.
Kit gipsowy jest używany przez mistrzów do wyrównywania ścian, wypełniania wszelkich wad, jest to bardzo mocna i skuteczna mieszanka budowlana.
Szpachlówka shitrok służy do wykańczania ścian, materiał ten jest sprzedawany jako gotowy i pomaga nadać powierzchni idealną równość i gładkość.
Szpachlówka EP-0010 jest stosowana w przemyśle stoczniowym i tam, gdzie konieczne jest przygotowanie metalu i innych powierzchni do nakładania farb i lakierów.
Kit epoksydowy jest dobrze znanym i poszukiwanym materiałem do przywracania integralności bazy (jej kosmetycznej naprawy). Aby nie wydawać dużych środków finansowych na zakup gotowych związków, można je przygotować niezależnie.
Szpachlówka akrylowa składa się z akrylanów, plastyfikatorów i modyfikatorów. Spośród wszystkich innych rodzajów szpachli akrylowe wyróżniają się jednym z najszerszych zestawów pozytywnych cech.
Szpachlówka do MDF jest najczęściej wykonywana na bazie polimerów lub żywicy epoksydowej. Kompozycje polimerowe (akrylowe i lateksowe) dla ogólnego zestawu zalet są najlepszym wyborem
Kit spoin płyt kartonowo-gipsowych wykonuje się przed obróbką głównej powierzchni. Do fugowania stosuje się zaprawę szpachlową i, w większości przypadków, taśmę wzmacniającą.
Kit odporny na wilgoć jest niezbędny do wyrównywania powierzchni narażonych na działanie wody lub pary wodnej. Jego zastosowanie zwiększa wytrzymałość wykończeń dekoracyjnych.
12

Farby

Klej

Narzędzia