Sztukaterie

Tynk jest najpopularniejszym materiałem budowlanym, jest stosowany wszędzie, na wszystkich typach budynków i konstrukcji, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Często stosuje się tradycyjne mieszanki cementowe, ale są też inne tynki - wapno, gips, glina.

Tynki mozaikowe, jedwabne, a nawet kamienne wyróżniają się jako specjalna linia - po stwardnieniu powstaje wyjątkowa i bardzo piękna okładzina ścienna. Różne są również metody nakładania tynków - zwykłe poziomowanie, nakładanie na latarnie, różne zmechanizowane metody nakładania zaprawy.

Najnowsze artykuły
Tynk gipsowy „Poszukiwacze” to lekki, trwały i niezawodny materiał, dzięki któremu można tworzyć idealnie gładkie powierzchnie.
Dekoracyjny tynk „mapy świata” służy do nadania wnętrzu oryginalnego wyglądu, można go kupić lub wykonać samodzielnie i nałożyć kielnią budowlaną.
Tynk „Volma” jest szeroko stosowany do dekoracji wnętrz i do prac na zewnątrz, w sprzedaży jest ogromna ilość mieszanek na dosłownie każdą okazję.
Profesjonalni gracze wyraźnie wiedzą, w jakiej temperaturze można je pokryć sztukaterią zimą, a także wiedzą, jak wprowadzić specjalne mieszanki odporne na mróz.
Tynk Rothband służy do prac wewnętrznych i ma idealną niemiecką jakość oraz doskonałe parametry techniczne.
Tynk gliniany jest trwałym, ciągliwym i nieszkodliwym materiałem naturalnym, dlatego jest szeroko stosowany do tworzenia mieszanek sztukatorskich.
Warstwa tynku służy do tworzenia pięknych teksturowanych powierzchni, może być nakładana na ściany wewnątrz obudowy lub dekorować fasady dowolnych budynków i konstrukcji.
Tynkowanie z betonu komórkowego jest obowiązkowym środkiem, bez którego nie można uczynić gotowych konstrukcji mocnymi i trwałymi, zastosowana powłoka ochroni materiał przed uszkodzeniem.
Tynk do pieców służy do ochrony przed uszkodzeniem, przedłużenia żywotności i zwiększenia estetycznego wyglądu całej konstrukcji.
Zmechanizowane tynkowanie nakłada się na duże obszary, jest idealne do obróbki fasad i ścian wewnętrznych i poważnie zmniejsza złożoność pracy.

Farby

Klej

Narzędzia