Szpachlówka

Kit są używane do wyrównywania powierzchni przed wykończeniem. Opcją budżetową jest cement i gips, są one ekonomicznie stosowane, niewrażliwe na wilgoć. Szpachlówki polimerowe są trwałe, gwarantują mocne przyleganie materiału dekoracyjnego do podłoża. Wodoodporne wypełnienia stosuje się głównie przy projektowaniu fasad.

Mieszankę nakłada się szpachelką w równej warstwie. Do uzyskania płaskiej powierzchni bez wad służy specjalna drewniana „prasownica” zwilżona wodą. Po wyschnięciu możesz malować.

Najnowsze artykuły
Tynk gipsowy „Poszukiwacze” to lekki, trwały i niezawodny materiał, dzięki któremu można tworzyć idealnie gładkie powierzchnie.
Dekoracyjny tynk „mapy świata” służy do nadania wnętrzu oryginalnego wyglądu, można go kupić lub wykonać samodzielnie i nałożyć kielnią budowlaną.
Tynk „Volma” jest szeroko stosowany do dekoracji wnętrz i do prac na zewnątrz, w sprzedaży jest ogromna ilość mieszanek na dosłownie każdą okazję.
Profesjonalni gracze wyraźnie wiedzą, w jakiej temperaturze można je pokryć sztukaterią zimą, a także wiedzą, jak wprowadzić specjalne mieszanki odporne na mróz.
Tynk Rothband służy do prac wewnętrznych i ma idealną niemiecką jakość oraz doskonałe parametry techniczne.
Tynk gliniany jest trwałym, ciągliwym i nieszkodliwym materiałem naturalnym, dlatego jest szeroko stosowany do tworzenia mieszanek sztukatorskich.
Warstwa tynku służy do tworzenia pięknych teksturowanych powierzchni, może być nakładana na ściany wewnątrz obudowy lub dekorować fasady dowolnych budynków i konstrukcji.
Tynkowanie z betonu komórkowego jest obowiązkowym środkiem, bez którego nie można uczynić gotowych konstrukcji mocnymi i trwałymi, zastosowana powłoka ochroni materiał przed uszkodzeniem.
Tynk do pieców służy do ochrony przed uszkodzeniem, przedłużenia żywotności i zwiększenia estetycznego wyglądu całej konstrukcji.
Zmechanizowane tynkowanie nakłada się na duże obszary, jest idealne do obróbki fasad i ścian wewnętrznych i poważnie zmniejsza złożoność pracy.

Farby

Klej

Narzędzia