Farby do malowania

Dzieci bardzo lubią rysować, więc ich zdolności twórcze należy rozwijać od wczesnego dzieciństwa. Jeśli dziecko jeszcze nie dorastało do używania gwaszu lub akwareli, farby dla palców są dla niego idealne - możesz zanurzyć w nich palce, a nawet dłonie i narysować dowolne wzory.

Zaleca się, aby starsze dzieci uczyły się nowych technik i przeprowadzały ciekawe eksperymenty z farbami. Rodzice powinni zapoznać się z metodą natrysku za pomocą pędzla lub szczoteczki do zębów. Nie mniej ekscytująca będzie realizacja „eksplozji mleka” - rysowanie farbami bezpośrednio w mleku.

Najnowsze artykuły
Farby do malowania twarzy są używane na przyjęciach i przyjęciach dla dzieci, za ich pomocą możesz tworzyć dowolne rysunki na twarzy, a wszystkie materiały są bezpieczne dla skóry.
Aby zabawić dziecko, wystarczy kupić mleko i wziąć farby - za pomocą prostych elementów możesz dokonać prawdziwej eksplozji jasnych kolorów i stworzyć oryginalne rysunki.
Rysunek „natryskowy”: niezbędne materiały i wyposażenie, etapy pracy, opcje aplikacji. Twórz obrazy za pomocą szczoteczki do zębów
Farby palcowe służą do rozwijania wyobraźni i kreatywności dziecka. Stosuje się je od roku lub nawet wcześniej, jeśli dziecko zabiera zawód.

Farby

Klej

Narzędzia