Farby

Farby dzielą się na dwie kategorie - do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Te pierwsze są stabilne, te drugie są wolne od szkodliwych substancji, nie wytwarzają toksycznych dymów. Olejek alkidowy, emalie nitro, emulsja wodna - każdy rodzaj dobierany jest w zależności od specyfiki celów.

Farby na bazie wody są sprzedawane jako gotowe. W razie potrzeby mieszaninę można uczynić bardziej płynną, po prostu dodając wodę i nie zapominając o zabarwionym kolorze. Farby olejne i emalie są gotowe do użycia natychmiast po otwarciu puszki. Nanieść na przygotowaną powierzchnię za pomocą wałka lub pistoletu natryskowego w wymaganej liczbie warstw.

Najnowsze artykuły
Malowanie silnika ochroni to urządzenie przed korozją i ekstremalnymi temperaturami. Przy odpowiednim wyborze farba będzie trwać długo i nada detalom atrakcyjny wygląd.
Farba tłumika służy do ochrony tego krytycznego elementu pojazdu przed uszkodzeniem. Musisz wybrać odpowiedni materiał, aby zwiększyć odporność na ciepło.
Do aktualizacji tego przedmiotu służy malowanie torpedami samochodowymi. Materiał dobierany jest zgodnie z kolorem wnętrza i nakładany ściśle według technologii.
Metody barwienia tiulu są zróżnicowane. W tym celu możesz użyć zarówno produktów syntetycznych ze sklepu, jak i domowych barwników z produktów i ziół.
Zalecenia dotyczące pielęgnacji i barwienia butów nubukowych. Powiemy ci, na co zwrócić uwagę przy wyborze farby, jak przygotować powierzchnię przed nałożeniem jej, niż usunąć nadmiar funduszy.
Dekoracyjna farba ścienna z efektem aksamitu służy do symulacji prawdziwej powłoki tkaniny w domu, nadaje ścianom luksusowy połysk i miękkość.
Każda dziewczyna prędzej czy później zastanawia się, jak przedłużyć życie swojego ulubionego buta. Aby buty działały dłużej, pięty można przywrócić. Ale musisz to zrobić ze znajomością tematu. W artykule przeanalizujemy, jak pokolorować pięty i jak zrobić to dobrze.
Istnieje kilka opcji malowania puchowej kurtki, ważne jest tylko, aby wybrać odpowiedni pigment i przeprowadzić wszystkie manipulacje zgodnie z zaleceniami mistrzów.
Przygotowanie ścian i wybór farby: zalecenia, które pomogą opóźnić blaknięcie koloru nawet przy intensywnym nasłonecznieniu. Czy nadają się do tego preparaty akrylowe i silikonowe? Jak samemu pomalować.
Nieprzygotowana powierzchnia, nieodpowiednie narzędzia, nieprzestrzeganie technologii nakładania farby są głównymi przyczynami pękania.Powiemy Ci, jak tego uniknąć i jakie niuanse należy wziąć pod uwagę podczas barwienia.

Farby

Klej

Narzędzia