Narzędzia

Najpopularniejszymi narzędziami do malowania powierzchni są pędzle i wałki. Wałek pozwala na ekonomiczne zużycie powłok, a także znacznie skraca czas pracy.

Elektryczne pistolety natryskowe pozwalają osiągnąć idealnie równomierne pokrycie powierzchni. Istnieją małe pistolety natryskowe, które są łatwe do trzymania w dłoni przez długi czas, ale często trzeba wypełnić balon farbą. Masywne pistolety natryskowe podłogowe wyróżniają się mocniejszymi silnikami, ale powodują niedogodności podczas transportu.

Najnowsze artykuły
Szablon do tynku dekoracyjnego pozwoli ci stworzyć prawdziwą płaskorzeźbę na ścianie, dzięki której możesz ozdobić każde pomieszczenie, wymyślając oryginalny wzór.
Tarcza do tynku jest używana na końcowym etapie prac wykończeniowych, dzięki temu narzędziu możesz nadać gładkości ścianom i przygotować się do ostatecznego poszycia
Pistolet do gwoździ w płynie przyspiesza klejenie i uszczelnianie różnych powierzchni, ułatwia montaż części, jest łatwy w użyciu nawet dla początkujących.
Pistolet kartuszowy pozwala nakładać mieszanki budowlane z oszczędnością kosztów pracy i czasu mistrza, są niedrogie, ale są najbardziej skuteczne wśród analogów.
Wiadro leja doskonale nadaje się do wykonywania dużej ilości prac tynkarskich, jest również przydatne przy nakładaniu różnych powłok dekoracyjnych i farb.
TOP 10 najlepszych aerografów z „AliExpress” obejmuje zarówno uniwersalne modele, jak i urządzenia dla mistrzów manicure i zdobienia paznokci, do modelowania i sztuki kulinarnej.
Wybraliśmy 15 użytecznych technik maskowania taśmy, które pomogą jej użyć w niestandardowy sposób. Te praktyczne, sprawdzone narzędzia ratunkowe przydają się w domu i w pracy. Z wielu z nich korzystają nawet doświadczeni rzemieślnicy.
Lista 12 najlepszych dalmierzy laserowych z „AliExpress” obejmuje urządzenia gospodarstwa domowego z ograniczonym zestawem funkcji, a także profesjonalne modele o bardziej poważnej funkcjonalności.
Dremel to wielofunkcyjne urządzenie, które jest zawsze przydatne w gospodarstwie. AliExpress oferuje doskonały wybór narzędzi - tylko najlepsze modele znajdują się w TOP-15.
Remont może zastąpić wiele konwencjonalnych narzędzi. Jest idealny do prac stolarskich i naprawczych, instalacyjnych i budowlanych, a także do produkcji rzemieślniczej.

Farby

Klej

Narzędzia