Uszczelniacze do samochodów

Mieszanki uszczelniające są niezbędne w naprawach samochodów. W tym celu opracowano specjalne szczeliwa typu beztlenowego utwardzania, które mają wiele cech aplikacyjnych i zestalających się. Mechanicy samochodowi często używają uszczelniaczy do klejenia szkła, a niektóre z nich nadają się nawet do uszczelniania pęknięć i wiórów w optyce samochodowej.

Odporne na ciepło szczeliwa nie mogą być pominięte podczas naprawy układu wydechowego - nie boją się nagłych zmian temperatury i ogrzewania do wartości maksymalnych. Pociągi samochodowe umożliwiają naprawę przebić opon, bezpośrednio w warunkach drogowych, a uszczelniacze typu „stop-wyciek” eliminują wady grzejników.

Najnowsze artykuły
Szczeliwo do układu chłodzenia Liqui Moly stosuje się w przypadku wycieku z chłodnicy. Błyskawicznie uszczelnia defekt i pozwala na dalszą obsługę urządzenia.
Uszczelniacz anaerobowy może zastąpić uszczelki i bezpiecznie przymocować rury, połączenia kołnierzowe, utwardza ​​się w przestrzeni pozbawionej powietrza i zmienia się w trwałą substancję.
Szczeliwo do drążka kierowniczego pomaga utrzymać cały system w działaniu. Mówimy o jego zaletach szczegółowo i dzielimy się zaleceniami specjalistów w sprawie stosowania nowoczesnych dodatków.
Sealant Abro jest bardzo popularny wśród mistrzów i właścicieli samochodów, dzięki czemu można wymienić dowolną uszczelkę samochodową, dokręcić złącze i spędzić wiele innych prac.
Szczeliwo do klejenia szyb samochodowych pozwala na samodzielne zamontowanie tylnych, przednich lub bocznych szyb, wystarczy przygotować podstawę i postępować zgodnie z instrukcjami.
Do wzmocnienia tego zespołu silnika stosuje się uszczelniacz pokrywy zaworów. Pomaga ściśle przylegać do siebie części, tworząc mocną, ale elastyczną uszczelkę.
Uszczelniacze do reflektorów pomagają bezpiecznie przymocować optykę samochodową, a także uszczelniają wszystkie szwy i złącza, dzięki czemu produkt nie ulega zniszczeniu od wody i brudu.
Uszczelniacze do opon i dętek pomagają szybko i niezawodnie zamykać otwory na drodze i naprawiać je własnymi rękami bez użycia koła zapasowego.
Uszczelniacz szwów służy do wzmocnienia stawów ciała, a także do zapobiegania wnikaniu wody i brudu, aby przedłużyć żywotność stawów.
Aby szybko wyeliminować wyciek płynu niezamarzającego z układu chłodzenia samochodu, możesz wlać specjalny uszczelniacz do chłodnicy, który niezawodnie zamknie pęknięcie.
12

Farby

Klej

Narzędzia