Wnętrza

Starając się pięknie wyposażyć własny dom, wielu zwraca uwagę na życie gwiazd filmowych i showbiznesu. Większość celebrytów naprawdę mieszka w luksusowych, elegancko i stylowo wyposażonych domach lub mieszkaniach. Wśród „gwiazdowych” i niestandardowych wnętrz - na przykład w postaci starego zamku lub rosyjskiej chaty.

U szczytu popularności pozostaje klasyczny styl wnętrza, dzielący pierwsze miejsce z nowoczesnymi trendami (nowoczesny, high-tech). Mile widziane są „podkreślenia”, obszary akcentujące i różne ekskluzywne elementy wystroju. Daje to obudowie wyjątkowość i jasność, a czasem dodaje przytulności.

Najnowsze artykuły
Dr Vladimir Solovyev z ekonomii, dziennikarz i prezenter telewizyjny, często mówi w popularnych programach i rosyjskich kanałach telewizyjnych. Aktywnie angażuje się w działania społeczne, a nawet śpiewa. Wiemy, w których mieszkaniach Vladimir Soloviev mieszka w naszym materiale.
Bezramowe przeszklenie to nowość w dziedzinie konstrukcji okiennych, taki system sprawi, że pomieszczenie będzie jasne i przestronne, nada mu niepowtarzalny styl i komfort.
Istnieje wiele pomysłów na tworzenie partycji w mieszkaniu, ale wiele z nich okazuje się niepraktycznych i brzydkich. Zebraliśmy dla Ciebie najbardziej sprawdzone rozwiązania, więc rób notatki.
Jeśli masz stary stół w domu, który jest czas, aby go wyrzucić, umieść go w garażu i zabierz do kraju, to nie spiesz się. Może tworzyć wygodne, stylowe półki. Powiemy ci, jak je zrobić.
Przydatne pomysły na stosowanie gąbki do mycia naczyń: do pielęgnacji roślin domowych, ochrony podłogi przed zadrapaniami, chłodzenia żywności podczas podróży, czyszczenia w trudno dostępnych miejscach, tworzenia rzemiosła dla dzieci itp.
Dla tych, którzy są zmęczeni przechowywaniem niepotrzebnych rzeczy na balkonie, zalecamy przekształcenie go w wygodne miejsce do wypoczynku lub biura. Porozmawiajmy o 6 przedmiotach, które będą do tego potrzebne.
Vladimir Menshov to zdobywca Oscara w rosyjskim kinie. Oferujemy ci więcej informacji na temat jego historii, a także miejsca, w którym mieszka Vladimir Menshov ze swoją żoną Verą.
13 pomysłów na dekorację przestrzeni kuchennej: od standardowych materiałów po niezwykłe rozwiązania. Fartuch wykonany z płytek ceramicznych, korków do wina, monet, desek, paneli szklanych, szkła, kamyków itp.
Zakup łóżka teraz nie jest wcale obowiązkowy. Wiele osób woli wybrać miejsce do spania na podłodze i odpocząć na materacu, a ta opcja jest uważana za najmodniejszą.
Tylko nieliczni aktorzy krajowi mogą pochwalić się tak bogatą filmografią jak Alexander Pankratov-Cherny. W tym artykule opowiemy o tym, gdzie mieszka Honorowy Artysta Ludowy Federacji Rosyjskiej.

Farby

Klej

Narzędzia